+36-70-203-2962 elnok@ujvilagalapitvany.hu

Kéz a Kézben Toleranciatábor az Auchan támogatásával 2016.

Együtt táboroztak sérült és ép gyermekek ezen az öt napon. Feladatunk volt, hogy egymást megismerjék, közös programokon vegyenek részt, egymást segítve készítsenek tárgyakat, emlékeket, amit a tábor végén hazavihettek. A tábor teljes idején segítő kutyákkal találkozhattak és együtt játszhattak. Szakemberek segítették a tábor munkáját. A táborban részt vettek a Kutyával Egy Mosolyért Alapítvány kiképzett segítő kutyásai valamint a Csibész Kutyasuli iskolás kutyái.
Szakemberek: Berta Éva logopédus, Köböl Erika gyógypedagógus, Szokolné Igaz Enikő habilitás kutyakiképző és felvezető Kutyával Egy Mosolyért Alapítvány önkéntese, az “ÚJ VILÁG” Alapítvány kutyás terápiás foglalkozásainak vezetője, Dobsa Evelin, Szekeres Lajos, Török Eszter, Zavarkó Éva, Magyar Sarolta, Fábián Rita, Csatai Judit, Láng Erika, Doktorné Kosztolányi Anett, Vas Nelli, Joó Krisztina, Kovács Anita és Ördög-DEák Mónika pedagógusok.
Segítő önkéntesek voltak: Szokol Ádám- Önkéntes, József Attila Gimnázium, Makó, Kőszegi Ádám- Önkéntes, József Attila Gimnázium, Makó, Kiss Balázs- Önkéntes, József Attila Gimnázium, Makó, Kurai Antal- Önkéntes, József Attila Gimnázium, Makó.

Beszámoló