Akciók

Írta: Gulicska Irén. Beküldve: Uncategorised

Alapítványunk 2012 óta több akciót, adományozást folytatott. Ez a menüpont hivatott ezen akciókról beszélni. Egyre többen ajánlanak fel bútorokat, egyéb használati eszközöket, melyet rászoruló családoknak adományoztunk tovább. Élelmiszeradományozást is folytatunk, minden évben legalább egyszer meleg ételt osztunk Hódmezővásárhelyen. Egyre többen, egyre több területről kérik alapítványunk segítségét. Ezeknek anyagi okok miatt csak részben tudunk eleget tenni. Minden adományozás szállítással jár, amit eddig a pillanatig csak az önkéntesek önzetlen segítségének (tárgyi, pénzbeli) köszönhetünk. Egy-egy fuvarozó (WABERER'S,  HÓDVERDA) segítségével Csongrád megye határain túl is tudtunk segíteni. Köszönjük nekik!
Alapítványunkat sok féleképpen lehet segíteni! Örömmel fogadjuk ez irányú jelentkezéseiket!
Kérem, támogassák munkánkat, hogy minél több emberhez eljussunk!
OTP: 11735067-20058373
Adószám: 18215807-1-06