+36-70-203-2962 elnok@ujvilagalapitvany.hu
Select Page

Eredmény: Egy hódmezővásárhelyi férfinak eltört a nyakcsigolyája. A gerincvelő megsérült. Mind a négy végtag és a légzőizom is lebénult. A teljesen mozgásképtelenné vált férfi otthoni ápolásához szükséges eszközök közül a betegemelő és a felfekvéstől védő matrac beszerzését a család önerőből megoldani nem tudja.
Ezért az ÚJ VILÁG Alapítvány civil szervezettel együttműködve felhívással fordul a segítőkész emberekhez. Kéri, hogy aki tudna és képes anyagi segítséget nyújtani, a támogatást az ÚJ VILÁG Alapítvány OTP BANK 11735067-20058373 számú bankszámlára utalja lehetőleg október közepéig a következő megjegyzéssel: „Otthoni ápoláshoz”.

Eredmény: 150 000.-Ft jött össze, melyet a családnak adtunk át. További tárgyi segítségek is érkeztek