+36-70-203-2962 elnok@ujvilagalapitvany.hu

KINEK ADJUNK 100.000 FORINITOT?
ISMERD MEG AZ ALAPÍTVÁNYOKAT ÉS SZAVAZZ EGY HAPPY CLICK-KEL KEDVENC SZERVEZETEDRE!
Bemutatkozik az ’ÚJ VILÁG’ ALAPÍTVÁNY:
Szeretnénk, ha az esélyegyenlőség mindenki számára egy valós lehetősége lenne. Szerveztünk ennek eszmeisége mentén a hátrányos helyzetű társadalmi csoportok problémáit igyekszik kezelni és megoldani. Főként a mentálisan és mozgásukban sérült gyermekek fejlesztésére fókuszálunk, őket a kutyás terápiás kezeléseik finanszírozásával segítjük. Emellett a roma közösség integrációját is előremozdítjuk programjainkkal, ilyen a közös játszótérépítés, faültetés és múzeumlátogatás. Legyen minden ember egyenlő!
Köszönjük, hogy te is segítesz ebben! Add le HAPPY CLICK-edet ! Link itt

Csendesen dolgozunk támogatunk mindenkit, aki hozzánk fordul. Ám a munkánkhoz szükség van a támogatásodra! A dijnet.hu adományozással játékba léphetsz jutalomért. Az Adó 1% felajánlásával biztosíthatod a táboroztatást és egy új közösségi tér építését! Ne fogd vissza magad! Mert jót tenni jó! link itt